Vestec Jih – bytový dům

Vestec Jih – bytový dům

Na podzim 2017 byla zahájena výstavba bytového domu v jižní části obce Vestec na hranici ulice Okružní. V rámci tohoto projektu vznikne 12 prostorných bytových jednotek s dispozicí 2+kk a 3+kk o rozměrech od 52 do 76 m2. Přízemní byty budou vybaveny oblíbenými předzahrádkami o velikosti 100 – 150 m2. Byty ve druhém nadzemním podlaží budou disponovat pohodlnými terasami s výměrou 17 – 35 m2.

Zahájení prodeje bytů plánujeme na jaro 2018, tedy na období, kdy bude dokončena hrubá stavba. Zájemci tak budou mít možnost stavbu navštívit a s projektem se blíže seznámit. V té době budou také spuštěny webové stránky projektu.

Lokalita

GALERIE

VÝSLEDKY SOUTĚŽE - VYMYSLETE NEJLEPŠÍ NÁZEV PRO NÁŠ NOVÝ PROJEKT

V souvislosti s výstavbou bytového domu v jižní části obce Vestec a navazující lokalitou, ve které vyroste architektonicky velmi zajímavý komplex rodinných domů, jsme uspořádali soutěž, jejímž cílem bylo nalézt vhodný název pro bytový dům a uvedenou lokalitu.

Z došlých návrhů jsme jako vítězné vybrali tyto:

  • Název pro lokalitu: NA VÝSLUNÍ – autorka návrhu paní Jaromíra Tomčalová získává odměnu ve výši 3 000 Kč
  • Název pro bytový dům: TERASY VESTEC - autorka návrhu paní Ivana Zelenková získává odměnu ve výši 3 000 Kč
  • Rozhodli jsme se udělit také cenu za originalitu paní Ivaně Zemánkové za návrh názvu lokality: VESNA (Vestecká nová architektura) – odměna 1 000 Kč

Názoru veřejnosti si velmi ceníme, proto jsme se rozhodli odměnit i soutěžící, jejichž návrhy v soutěži nezvítězily, a to poukázkou v hodnotě 500 Kč do nového Květinářství Růžička ve Vestci.

Všem účastníkům soutěže velice děkujeme za inspiraci!

STAVING Olomouc, s. r.o.
U Strouhy 533, 252 42
Vestec u Prahy
Všechna práva vyhrazena © 2017
Hledat
Zavřít