Vestec Jih – bytový dům

Vestec Jih – bytový dům

Na podzim 2017 byla zahájena výstavba bytového domu v jižní části obce Vestec na hranici ulice Okružní. V rámci tohoto projektu vznikne 12 prostorných bytových jednotek s dispozicí 2+kk a 3+kk o rozměrech od 52 do 76 m2. Přízemní byty budou vybaveny oblíbenými předzahrádkami o velikosti 100 – 150 m2. Byty ve druhém nadzemním podlaží budou disponovat pohodlnými terasami s výměrou 17 – 35 m2.

Zahájení prodeje bytů plánujeme na jaro 2018, tedy na období, kdy bude dokončena hrubá stavba. Zájemci tak budou mít možnost stavbu navštívit a s projektem se blíže seznámit. V té době budou také spuštěny webové stránky projektu.

Lokalita

GALERIE

SOUTĚŽ
Vymyslete nejlepší název pro náš nový projekt a vyhrajte 3 000 Kč!

Naše společnost aktuálně realizuje výstavbu bytového domu v jižní části obce Vestec, na který navazuje lokalita, ve které vyroste architektonicky velmi zajímavý komplex řadových rodinných domů, dvojdomů a samostatně stojících rodinných domů. Tato lokalita je dle územního plánu nazývána Z8. My tuto lokalitu zatím pracovně pojmenovali Vestec Jih. Ale ani tento název se nám nezdá příliš originální. Naším cílem je nalézt pojmenování, které tuto lokalitu co nejlépe vystihuje a zároveň bude lidem blízké.

Rozhodli jsme se proto oslovit širokou veřejnost a za tímto účelem jsme připravili tematickou soutěž. Věříme, že právě tak se nám podaří najít nejvhodnější název pro tuto lokalitu a také pro navazující bytový dům. Při vymýšlení názvu pro lokalitu se veřejnost může inspirovat například geografickými či historickými souvislostmi. Při vymýšlení názvu pro bytový dům může být inspirací přiložená vizualizace. Názoru veřejnosti si velmi ceníme, proto jsme se rozhodli vítězné návrhy odměnit částkou ve výši 3 000 Kč.

Soutěž probíhá od 10. prosince 2017 do 30. ledna 2018.

Soutěžní formulář

Název pro bytový dům
Název pro celou lokalitu
Kontaktní údaje:
Jméno a příjmení
Telefonní číslo
E-mail
 

 

 

 

STAVING Olomouc, s. r.o.
U Strouhy 533, 252 42
Vestec u Prahy
Všechna práva vyhrazena © 2017
Hledat
Zavřít