Realizované projekty

Vestec Střed
Rezidenční komplex v klidné lokalitě přímo v centru obce. Výjimečné architektonické řešení nabízí komfortní bydlení v nadstandardně řešených bytových či řadových rodinných domech, elegantně začleněných do okolní zeleně. Přízemí dvou polyfunkčních domů nabízí i komerční prostory pro Vaše podnikání.
Garáže Vestec
V návaznosti na zvýšenou poptávku realizujeme výstavbu 12 garážových stání v Lipové ulici ve Vestci u Prahy. Komfortní garáže, určené pro bezpečné parkování, s výměrou 26 m2 budou umístěny ve dvou ucelených objektech A a B. Připravované projekty
Zbuzany
Jedná se o uzavřený komplex tří viladomů s unikátní kombinací nadstandardně řešených a vybavených bytů. Objekty jsou zasazené do proluky přiléhající k malebné a historické návsi obci Zbuzany. Výstavba dokončena 2015 PRODÁNO!
Jesenice - Mladíkov
Celkem 23 luxusních domů s velkými pozemky 702 – 1 305 m2 ve ve velmi pěkné lokalitě. Výstavba dokončena 2014. PRODÁNO!
Psáry - Za Zahradami
Výstavba 23 soliterních rodinných domů v klidné residenční části obce Psáry (Praha-západ) byla dokončena v roce 2013. PRODÁNO!
Dolní Břežany - Svárov II.
Výstavba 53 řadových rodinných domů v Dolních Břežanech v rezidenční lokalitě Svárov byla dokončena v prosinci 2008. PRODÁNO!
Dolní Jirčany - Pod Kostelem
Výstavba 8 řadových rodinných domů v lokalitě Pod kostelem v Dolních Jirčanech byla dokončena v roce 2005. PRODÁNO!
Dolní Břežany - Svárov I.
Výstavba 16 řadových rodinných domů v příjemném prostředí lokality Svárov v Dolních Břežanech (Praha-západ) byla dokončena v roce 2007. PRODÁNO!
Dolní Jirčany - K lesu
Výstavba 27 řadových rodinných domků v Dolních Jirčanech byla dokončena roku 2004. PRODÁNO!
Vestec
Výstavba 66 bytových jednotek v klidném prostředí obce Vestec u Prahy byla dokončena v roce 2001. PRODÁNO!
STAVING Olomouc, s. r.o.
U Strouhy 533, 252 42
Vestec u Prahy
Všechna práva vyhrazena © 2017
Hledat
Zavřít