O projektu

Vestecké Terasy – bytový dům

Bytový dům  Vestecké Terasy je součástí architektonicky unikátního komplexu pro bydlení s názvem Na Výsluní, který se nachází v jižní části obce Vestec u Prahy. Autorem projektu je architektonický atelier Foglar Architects, který má bohaté zkušenosti v oblasti architektury a urbanismu. Spolupráce s tímto atelierem je pro nás zárukou kvality, a ta je pro naši společnost naprostou prioritou.  

Projekt Na Výsluní  nabídne velmi komfortní a pohodlné bydlení v atraktivní a klidné lokalitě. Celá lokalita bude disponovat velkorysým veřejným prostorem, který bude sloužit pro volnočasové aktivity.

Na podzim 2017 byla zahájena výstavba bytového domu Terasy Vestec, který je svým architektonickým řešením naprosto ojedinělý. Prostorné vstupní atrium nabídne velmi komfortní společné prostory, které budou sloužit obyvatelům domu. Atraktivitu této nemovitosti zvyšují také prostorné a netradičně pojaté terasy se zastíněním. V rámci bytového domu vznikne 13 prostorných nadstandardně provedených bytových jednotek s prakticky řešenými dispozicemi 2+kk a 3+kk o rozměrech od 50 do 145 m2. Přízemní byty budou vybaveny oblíbenými předzahrádkami o velikosti 92 – 346 m2. Byty ve druhém nadzemním podlaží budou disponovat pohodlnými terasami s výměrou 15 – 38 m2. K většině bytů ve druhém nadzemním podlaží přísluší sklepní kóje. Byt ve 3. NP bude mít rozsáhlou střešní terasu.

K každému bytu přísluší parkovací stání. Většina těchto parkovacích stání bude krytá.

Kolaudace bytového domu je plánována na podzim 2018.

V rámci projektu Na Výsluní budou vystavěny také řadové rodinné domy, dvojdomy a samostatně stojících rodinné domy s užitnou plochou 160 – 300 m2 a výměrami pozemků již od 300m2. Aktuálně probíhají přípravné práce.

 

STAVING Olomouc, s. r.o.
U Strouhy 533, 252 42
Vestec u Prahy
Všechna práva vyhrazena © 2017
Hledat
Zavřít